"Шахтар" – "Динамо": відео голів та найкращих моментів українського "Класіко" в режимі онлайн

31 травня 2020, 18:50
Дивіться головні події протистояння грандів українського футболу на порожньому НСК "Олімпійський"

Українське класико / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Чемпіонат України з футболу повернувся після більш ніж 2-місячної паузи, пов'язаної з пандемією коронавірусу. Уже в стартовому турі Прем'єр-ліги після карантину лідер першості донецький "Шахтар" приймав свого найпринциповішого суперника – київське "Динамо". "Гірники" перемогли 3:1. Матч проходив перед порожніми трибунами в столиці на НСК "Олімпійський". Ми вели онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо". Також гру в прямому ефірі показував сервіс oll.tv.

"ШАХТАР" – "ДИНАМО" – 3:1
(Марлос, 39, 67, Маркос Антоніо, 74 – Буяльський, 38)

Вже на 19-й хвилині "Динамо" вдалося забити гол. Після масованої атаки Сидорчук красивим дальнім ударом прошив захист і воротаря донеччан, і м'яч від штанги залетів у сітку. Однак перед цим динамівець Попов зачепив рукою обличчя Степаненка. Як наслідок, суддя Катерина Монзуль скасувала гол після перегляду VAR. Рахунок залишився колишнім – 0:0.

Проте на 38-й хвилині "Динамо" таки відкрило рахунок – уже за всіма правилами. Цітаішвілі з глибини вирізав відмінну подачу на Буяльського, якого захисники донеччан випустили з уваги, і Віталій головою замкнув пас партнера.

Гол Буяльського

Однак вже на 39-й хвилині "Шахтар" відігрався. Марлос обігрався в стінку з Мораесом, після чого з лінії штрафного майданчика елегантним ударом низом поклав м'яч у куточок воріт Бущана. Так рахунок став рівним – 1:1.

Перший гол Марлоса

У другому таймі "Шахтар" вийшов уперед на 67-й хвилині. У "гірників" знову відзначився Марлос, тільки цього разу ударом правою ногою, і знову йому знижку зробив Мораес.

Другий гол Марлоса

На 74-й хвилині у донеччан показав себе Маркос Антоніо. Більше голів у цьому матчі забито не було. "Гірники" виявилися сильнішими за киян – 3:1.

Гол Маркоса Антоніо

Зазначимо, що до недільного протистояння в поточному сезоні гранди вітчизняного футболу вже встигли зіграти між собою чотири матчі. Причому статистика була рівна – обидві команди здобули по дві перемоги. "Динамо" двічі святкувало успіх з однаковим рахунком 2:1 в Суперкубку і Кубку України. Тоді як "Шахтар" був успішнішим у Прем'єр-лізі, здолавши киян 2:1 і 1:0.

Дивіться, як "Шахтар" обіграв "Динамо" в листопаді

Як ми писали раніше, сільський "Колос" став творцем унікального факту в грі з "Десною". Команда Руслана Костишина першою в історії чемпіонату України здійснила п'ять замін протягом однієї гри.

Також ми розповідали, що матч УПЛ "Карпати" – "Маріуполь" не відбудеться: у львівській команді є заражені коронавірусом, а автобус азовців розвернули.