Шахтар б'є Монако! Шикарний гол Педріньо наближає донеччан до групи Ліги чемпіонів (відео)

17 серпня 2021, 23:52
Український клуб провів відмінний перший тайм і вистояв під натиском французів після перерви

Педріньо приносить Шахтарю перемогу над Монако / Фото: Getty Images

Сьогодні Шахтар відіграв перший матч раунду плей-офф Ліги чемпіонів. Команда Роберто Де Дзербі билася на виїзді з Монако.

Італійський фахівець випустив досить атакувальний склад. Після пошкоджень в основу повернулися Соломон і Педріньо, а в центрі атаки вже звично вийшов Траоре. У свою чергу Степаненко знову залишився в запасі, поступившись місцем у старті Майкону.

Перший тайм пройшов під диктовку "гірників". Команда Роберто Де Дзербі нечасто била по воротах, проте свій чи не єдиний момент змогла реалізувати.

Велика заслуга в голі Педріньо. Бразилець видряпав м'яч у центрі на підступах до карного майданчика, пішов в дриблінг і пройшов трьох. Далі – справа техніки. Педріньо без проблем поклав м'яч у порожній кут воріт метрів з 13-ти.

Під кінець тайму гості віддали ініціативу Монако, однак без проблем контролювали гру. Після перерви французи трохи притиснули Шахтар. Особливо активними були Головін і Бен Єддер, які не боялися напружувати Трубіна з різних дистанцій.

Що цікаво, в пориві освіжити атаку Ковач поміняв саме Головіна з Бен Єддером, а зовсім не інертного Фолланд. А зміни ці не дали свого ефекту. Монегаски притиснули Шахтар до воріт і практично не давали шансу на контратаки.

Втім, і біля воріт Трубіна можна згадати не так багато небезпечних моментів. Боаду бив в стійку, а удари від Тчуамені, Мартінша і Діатта парирував кіпер гостей.

Шахтар вистояв і здобув надважливу перемогу на стадіоні "Луї II". Нічия або перемога в Харкові через тиждень дозволять команді Роберто Де Дзербі стати учасником групового раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок стартує 25 серпня о 22:00.

Монако – Шахтар 0:1