"Севілья" у компенсований час вириває путівку у фінал Ліги Європи

2 травня 2014, 00:09
Андалузці в іспанському дербі обіграли "Валенсію"

"Севілья" святкує. Фото AFP

У четвер відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи. Після домашньої перемоги – 2:0, "Севілья" приїхала до Валенсії.

Вже на 26-й хвилині "Валенсія" відіграла два м'ячі. На 14-й хвилині рахунок відкрив Фегулі, м'яч після його удару зрикошетив під поперечину. І в другому голі господарям допоміг випадок. Жонас головою потужно вдарив, Бету відбив у поперечину, звідти м'яч відскочив у спину голкіперу – і в ворота.

А на 70-й хвилині "Валенсія" забила втретє. Матьє з воротарського майданчика відправив м'яч у ворота. Такий рахунок, який виводив "Валенсію" у фінал, тримався майже до фінального свистка. Майже... В останній своїй атаці на четвертій компенсованій хвилині "Севілья" забила. Після вкидання ауту пішла знижка в штрафну і Мбіа головою відправив м'яч у сітку.

Перемога "Валенсії" – 3:1, але за сумою двох матчів у фінал вийшла "Севілья".