"Севілья" стала першим фіналістом Ліги Європи, здобувши вольову перемогу над "МЮ": відео голів та огляд матчу

17 серпня 2020, 07:14
Суперником іспанського клубу буде переможець пари "Шахтар" – "Інтер", які свій півфінал проведуть у понеділок

Люк де Йонг / Фото: Reuters

У неділю ввечері в німецькому Кельні визначився перший фіналіст Ліги Європи. Ним стала іспанська "Севілья", яка в поєдинку 1/2 фіналу здобула вольову перемогу над "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1. Ми вели онлайн матчу "Севілья" – "Манчестер Юнайтед" 2:1 з відео голів і найяскравіших моментів протистояння.

Огляд матчу "Севілья" – "Манчестер Юнайтед" (2:1)

"Севілья" – "Манчестер Юнайтед" – 2:1
Голи:
Сусо, 26, Люк де Йонг, 78 – Бруну Фернандеш, 9 пен
"Севілья": Буну – Навас, Кунде, Дієго Карлос, Регілон – Банега, Фернандо, Хордан (Гудель, 87) – Сусо (Васкес, 75), Ен-Несірі (де Йонг, 55), Окампос (Ель-Хаддаді, 55)
"Манчестер Юнайтед": Де Хеа – Ван-Біссака (Фосу-Менса, 87), Лінделеф, Магуайр, Вільямс (Джеймс, 87) – Фред, Погба – Грінвуд (Ігало, 90+3), Фернандеш, Рашфорд (Мата, 87) – Мартіаль
Попередження: Дієго Карлос, Ель-Хаддаді – Вільямс, Рашфорд, Магуайр

Аналітики букмекерських контор невелику перевагу перед грою віддавали "Манчестер Юнайтед". І саме "червоні дияволи" відкрили рахунок на 9-й хвилині – пенальті реалізував Бруну Фернандеш.

На 26-й хвилині "Севілья" відігралася. Захист "МЮ" проспав підключення Сусо, і іспанець ударом в дотик пробив воротаря манкуніанців, свого земляка Де Хеа. Так рахунок став рівним – 1:1.

На початку другого тайму "Манчестер Юнайтед" не реалізував три виходи віч-на-віч. І розплата за таке марнотратство настала на 78-й хвилині, коли нідерландець Люк де Йонг, який вийшов на заміну, забив переможний для "Севільї" м'яч.

2:1 – іспанський клуб виходить до фіналу Ліги Європи, де зустрінеться з переможцем пари "Шахтар" – "Інтер", які 17 серпня о 22:00 зіграють свій півфінал у Дюссельдорфі.

Зазначимо, що "Севілья" є рекордсменом Ліги Європи/Кубка УЄФА, вигравши всі п'ять фіналів турніру, в яких вона брала участь.

Дивіться, як "Севілья" виграла фінал Ліги Європи-2016 у "Ліверпуля"