"Севілья" з Коноплянкою розгромила "Сельту" у півфіналі Кубка Іспанії

4 лютого 2016, 23:18
Український півзахисник близький до виходу у фінал Кубка Іспанії, де його команда може вдало зіграти з "Барселоною"

"Севілья" за крок від фіналу Кубка Іспанії. Фото AFP

"Севілья" у першому півфінальному матчі Кубка Іспанії на своєму полі розгромила "Сельту". Поєдинок пройшов у четвер і завершився з рахунком 4:0.

Рахунок на 45-й хвилині відкрив французький захисник Аділь Рамі, після чого дублем відзначився французький півзахисник Кевін Гамейро (59 і 61 хвилини). На 28-й хвилині Гамейро не зміг реалізувати пенальті. Крапку в матчі поставив Мікаель Крон-Делі, який забив на 87-й хвилині.

Український півзахисник Євген Коноплянка вийшов на заміну на 74-й хвилині за рахунку 3:0.

Матч "Сельта" – "Севілья" пройде через тиждень, 11 лютого. В іншому півфіналі грають "Барселона" і "Валенсія", перший матч закінчився перемогою каталонців з рахунком 7:0.