"Севілья" розгромила "Порту" в Лізі Європи

11 квітня 2014, 00:13
Іспанці пробилися в півфінал ЛЄ, обігравши "Порту" з рахунком 4:2 за сумою двох ігор

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи іспанська "Севілья" розгромила португальський "Порту" і оформила вихід до півфіналу турніру.

Зустріч у Севільї в четвер завершилася з рахунком 4:1 на користь господарів поля, у складі яких голи забили Іван Ракітіч, який реалізував пенальті на 5 -й хвилині, Віктор Мачин (26-а) , Карлос Бакка ( 29-а) і Кевін Гамейро (79-а). У складі "Порту" на 92-й хвилині гол забив Рікарду Куарежма.

"Севілья" на 54 -й хвилині залишилася в меншості через вилучення захисника команди Коке.

У першій грі тиждень тому в Португалії "Порту" переміг з мінімальним рахунком 1:0. Таким чином, рахунок за сумою двох ігор – 4:2 на користь "Севільї".

Жеребкування півфіналів Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 11 квітня, в швейцарському Ньоні.