Сенсація в чемпіонаті України: "Шахтар" втратив очки в матчі з аутсайдером

28 жовтня 2017, 18:59
"Гірники" в Харкові упустили перемогу над "Сталлю" – 1: 1

"Шахтар" - "Сталь" - 1:1. Фото shakhtar.com

В стартовому матчі 14 туру української Прем'єр-ліги прогриміла сенсація . Чинний чемпіон країни і лідер поточного сезону донецький " Шахтар " втратив очки в поєдинку з аутсайдером чемпіонату " Сталлю " . Поєдинок пройшов у п'ятницю в Харкові і завершився внічию – 1 : 1 .

Господарі першими відкрили рахунок вже на 14 -й хвилині . Кращий бомбардир чемпіонату України Факундо Феррейра пробив точно після прострілу з флангу від Богдана Бутка . В середині другого тайму сербський нападник " Сталі " Неманья Обрадович зрівняв рахунок . До фінального свистка він вже не змінився .

Після цього матчу в активі " Шахтаря " стало 33 очки . " Динамо " , що має гру в запасі , відстає на вісім очок . У " Сталі " стало 10 очок .

Наступний матч " Шахтар " проведе 1 листопада в Харкові з " Фейєноордом " .

Таблиця чемпіонату України в форматі "шахматка" зі всіма результатами.

"Шахтар" – "Сталь" – 1:1 (1:0)
Голи: Феррейра (14) – Обрадович (66)
Жовті картки: Хотчолава (70), Ордець (86) – Даніелян (51), Тимчук (57), Месхі (57)