Сенсація в чемпіонаті України: "Львів" в Києві обіграв екс-тренера "Динамо"

23 лютого 2020, 21:55
"Олімпік" несподівано поступився 0:1 львів'янам, яким цей результат майже гарантує збереження прописки в УПЛ

У чемпіонаті України з футболу завершився перший тур після зимової перерви.У його заключному матчі сталася сенсація. "Олімпік", який очолює екс-тренер "Динамо" Вісенте Гомес, вдома поступився ФК "Львів" з рахунком 0:1.

Єдиний в матчі "Олімпік" – "Львів" (0:1) гол був забитий на 84-й хвилині. Богунов вдало відгукнувся на простріл свого одноклубника Альваро і з близької відстані переправив м'яч в сітку воріт донеччан.

Таким чином "Львів" наздогнав у турнірній таблиці "Олімпік" – команди, маючи по 18 очок, ділять 9-10 місця. При цьому "Олімпік", який називали претендентом на єврокубки, практично втрачає шанси на потрапляння до ТОП-6. Тоді як "Львів", схоже, убезпечив себе від останнього місця і вильоту в Першу лігу.

Дивіться відео голу в матчі "Олімпік" – "Львів" (0:1)