Сенсація Australian Open Марта Костюк завершила юніорську кар'єру

22 січня 2018, 12:56
Костюк в парі з Вікторією Демою програла матч першого кола юніорського Australian Open

Марта Костюк та Вікторія Дема програли матч першого кола. Фото Getty

Українські тенісистки Вікторія Дема і Марта Костюк не змогли подолати стартовий бар'єр змагань в парному розряді на Відкритому чемпіонаті Австралії серед юніорів.

Український дует, посіяний під четвертим номером, поступився французько-японської парі Беншейх/Кавамура – 6:0, 4:6, 5:10.

Це був останній матч в юніорській кар'єрі Марти Костюк. Тепер українка зосередиться на професійному турі.

Нагадаємо, що Марта Костюк отримала wild card в кваліфікацію дорослого Відкритого чемпіонату Австралії як торішня чемпіонка юнацького турніру. Українка пройшла відбір і два кола в основній сітці (перша 15-річна спортсменка за останні 20 років), поки не програла Еліні Світоліній.

Костюк залишається в Австралії до середини лютого: через тиждень вона зіграє на 60-тисячнику в Берні, а потім дебютує за дорослу збірну України в Кубку Федерації в поєдинку другої Світової групи Австралія – Україна, який пройде в Канберрі 10-11 лютого.

Після успіху на турнірі "Великого шолома" мама Костюк розповіла, як змінилося життя юної тенісистки: "Увага до Марти збільшилася, ніколи навіть в зоопарк піти".