Семенов показав найкращий результат у гонці переслідування серед українців на ЧС з біатлону

8 березня 2015, 15:03
Першим до фінішу приїхав німець Ерік Лессер, "срібло" і "бронзу" поділили Шипулін і Бе

Фото AFP

Сьогодні відбулася гонка переслідувачів серед чоловіків на чемпіонаті світу з біатлону в Контіолахті, Фінляндія.

Кращим серед українців став Сергій Семенов. Наш спортсмен стартував 26-м, але зумів виграти 15 позицій і фінішував 11-м. Ще два представники України Дмитро Підручний та Олександр Жирний завершили гонку на 43 і 44 місці відповідно.

Переможцем став німецький біатлоніст Ерік Лессер. "Срібло" дісталося росіянину Антону Шипуліну, а "бронза" – норвежцю Тар'єю Бе.

Сьогодні також відбудеться гонка переслідувачів серед жінок, де Україна буду представляти Валя Семеренко, Ольга Абрамова, Яна Бондар та Ірина Варвинець.