Семенов – найкращий у України в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону, але за межами ТОП-20

29 лютого 2020, 13:05
Українця підвів промах нас стійці і не вистачило сил в "болоті" на лижні

Сергій Семенов

Після дня перерви 29 лютого в білоруських Раубичах поновилися гонки чемпіонату Європи з біатлону. Першим пройшов спринт у чоловіків. Зазначимо, що після перемоги України в змішаній естафеті тренери дали відпочити лідерам чоловічої команди Дмитро Підручному та Артему Примі.

За відсутності Підручного і Прими найдосвідченішим учасником гонки в України був Сергій Семенов, але володар малого кришталевого глобуса Кубка світу-2015 індивідуальних гонках поки далекий від своїх найкращих кондицій. З промахом на стійці він в результаті програв хвилину і 16 секунд переможцю гонки, але став найкращим у нашій команді – 22-ге місце. Хоча зі стрільбища Семенов йшов на 17-му місці, але не зміг зберегти темп на розбитій трасі, яка під лижами учасників перетворилася на кашу.

У гонку переслідування від України відібрали Руслан Ткаленко, який з двома колами штрафу зайняв 33-тє місце. І це ще до Раубичів такі провідні біатлонні країни, як Франція, Норвегія, Німеччина, привезли дублюючий склад. Виграв спринт росіянин Матвій Єлісєєв, зовсім небагато йому програв латвієць Андрій Расторгуєв – 4,1 секунди. О 14:30 на старт в Раубичах вийдуть дівчата, які також побіжать спринт без свого капітана: Підгрушна поїхала з чемпіонату Європи з біатлону в Білорусі.