Селезньов забив гол у дебютному матчі за новий клуб і вивів його в 1/4 Кубка Туреччини

17 січня 2018, 15:52
Перший гол за "Акхісар Беледієспор" український нападник забив з пенальті

Евгений Селезнев. akhisarspor.com.tr

Український нападник успішно дебютував за свій новий клуб "Аксіхар Беледіеспор".

Форвард збірної України вийшов в стартовому складі своєї команди на матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка Туреччини проти "Болуспор".

На 39-ій хвилині він реалізував 11-метровий удар. Українець відіграв 62 хвилини, після чого був замінений.

Цей гол став єдиним у матчі. За сумою двох зустрічей "Акхісар Беледієспор" здобув перемогу завдяки голу на виїзді. Перша зустріч команд завершилася з рахунком 2:1 на користь "Болуспор".

Нагадаємо, 5 січня Селезньов перейшов у "Акхісар Беледієспор"  статусі вільного агента. Угода з клубом розрахована на 2,5 року.

Перед цим Селезньов розірвав контракт з "Карабюкспором", кольори якого він захищав з січня 2017 року. У поточному сезоні український нападаючий зіграв в 15 матчах і забив два м'ячі і віддав одну результативну передачу.

Нагадаємо, що влітку після матчу збірної України з Фінляндії партнери по команді затроллили Селезньова за помилки в постах в соцмережах.

"Згадав молоді роки", – підписав Селезньов відео в Instagram. І тут же нарвався на "підколи": "Вода з басейну не вийшла?", "Сальто однозначно крутіше, ніж англійська", "Жека, ну де групування?".