Сексуальна українка з травмою взяла бронзу чемпіонату світу

3 квітня 2021, 19:54
Фехтувальниця Валерія Проченко потрапила до призерів на світовій першості в Каїрі

Валерія Проченко / Фото: Instagram

20-річна шаблістка Валерія Проченко з Миколаєва завоювала бронзову медаль на юніорському чемпіонаті світу з фехтування в Каїрі.

У чвертьфіналі Проченко перемогла мексиканку Наталю Ботельйо – 15:14. А ось у поєдинку 1/2 фіналу з Чон Ха Йон з Південної Кореї сталася неприємність. За рахунку 7:5 на свою користь українка підвернула ногу і в підсумку поступилася з рахунком 13:15.

Поєдинок за третє місце на цьому турнірі не передбачений. Тому, програвши в 1/2 фіналу майбутній переможниці турніру кореянці, Валерія Проченко автоматично отримала бронзу.

Відзначимо, що недавно Валерія вийшла заміж. Її чоловіком став спортсмен-земляк – волейболіст Влад Ощип.

Додамо, що шаблістка Валерія Проченко – одна з головних красунь українського спорту.

5 фактів про новий локдаун, які має знати кожен. Пенсіонер-влогер Дід Панч в новому випуску Youtube-шоу пояснив: що, де і коли буде закрито. А також провів опитування і дізнався, як цей локдаун сприйняли українці.