Збірні Хорватії та Данії встановили рекорд чемпіонатів світу

1 липня 2018, 21:31
Команди найшвидше обмінялися голами – за 3 хвилини і 37 секунд

Манджукич зрівнює рахунок. фото AFP

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 зустрічаються збірні Хорватії та Данії. Зустріч у ці хвилини проходить у Нижньому Новгороді. Ми ведемо текстову онлайн трансляцію матчу Хорватія – Данія.

На 1-й хвилині зустрічі захисник збірної Данії Матіас Занка Йоргенсен вивів вперед свою команду, проте вже через три хвилини хорватський форвард Маріо Манджукич відновив рівновагу в рахунку. Другий гол був забитий на 3-й хвилині і 37-й секунді. Ніколи раніше в матчі чемпіонату світу суперники не встигали вразити ворота один одного швидше, ніж у матчі Хорватія – Данія.

До речі, вже визначилися троє чвертьфіналістів чемпіонату світу. Збірна Франції в надрезультативному матчі обіграла Аргентину – 4: 3. Дубль на свій рахунок записав Кіліан Мбаппе. А збірна Уругваю виграла у чемпіонів Європи 2016 португальців – 2: 1. Тут два голи на рахунку Едінсона Кавані.

Сьогодні збірна Росії в серії пенальті пройшла Іспанію. Основний час завершився внічию – 1: 1.

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.