Збірна Уругваю дотиснула ослаблений Єгипет на останній хвилині матчу ЧС-2018

15 червня 2018, 16:58
Нападаючий збірної Уругваю Луїс Суарес не зміг реалізувати ряд відмінних моментів, а гол забив захисник Хосе Хіменес

Єгипет - Уругвай - 0:1. фото AFP

Матч першого туру групи А чемпіонату світу 2018 року пройшов в п'ятницю в Єкатеринбурзі. Зустрічалися збірна Єгипту, яка ніколи в своїй історії не виходила з групи на мундіалі, і фаворит квартету команда Уругваю. Перед стартом гри головною інтригою був склад африканської збірної: фанати чекали вихід на поле Мохамеда Салаха, який отримав травму у фіналі Ліги чемпіонів і мав відновитися до матчу з Уругваєм. Але в підсумку Салах просидів в запасі. Наш сайт проводив текстовий онлайн матчу Єгипет – Уругвай.

У першому таймі команди голів не забили. Кращий момент для взяття воріт був у збірної Уругваю, яку експерти називали явним фаворитом цього матчу. В середині першого тайму Луїс Суарес з декількох метрів пробив в ближній кут після подачі з кутового: при перегляді трансляції здалося, що це гол, але м'яч потрапив у сітку із зовнішнього боку воріт.

На старті другого тайму нападник "Барселони" знову не зміг реалізувати стовідсотковий момент: з лінії воротарської пробивав, але влучив м'ячем у коліно воротареві команди Єгипту. А через якийсь час Суарес вийшов один на один, але вирішив не пробивати, а обігравати воротаря. Внаслідок зайвий рух призвело до того, що кіпер кинувся в ноги Луїсу і чисто забрав м'яч.

Уругвай продовжував натиск на ворота суперника, але м'яч вперто не йшов у сітку воріт. На 88-й хвилині Едінсон Кавані зі стандарту зарядив у штангу воріт єгипетської збірної, а на добиванні футболіст уругвайської команди пробив у ... свого. Але старання фаворитів були винагороджені на останній хвилині основного часу: після подачі зі штрафного Хосе Хіменес вистрибнув вище всіх і голівою відправив м'яч у кут – 1:0! Рахунок до фінального свистка не змінився, хоча арбітр і додав п'ять хвилин.

Нагадаємо, що раніше в першому матчі групи А збірна Росії розгромила команду Саудівської Аравії з рахунком 5:0.