Збірна України вийшла на Євро-2018 серед 19-річних

27 березня 2018, 21:58
Фінальний турнір пройде в Фінляндії

Олександр Петраков вивів свою команду на чемпіонат Європи. фото ФФУ

Збірна України в останньому матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) вирвала вольову перемогу у румунської команди і кваліфікувалася у фінальний турнір першості континенту.

Підопічні Олександра Петракова пропустили першими на 77-й хвилині. Однак на останніх хвилинах матчу захисники "Дніпра-1" Олександр Сафронов і його колега по амплуа з "Шахтаря" Валерій Бондар принесли нашій команді необхідну перемогу.

Додамо, що обидві команди догравали поєдинок у меншості – спочатку поле покинув автор голу у Румунії Моруцан, а вже в компенсований час червону картку отримав Нечуй.

Таким чином, Україна посіла перше місце в своїй групі і вийшла на Євро-2018 в Фінляндії.

Україна (U-19) – Румунія (U-19) – 2: 1

Голи: Сафронов (84), Бондар (90 + 2) – Моруцан (77)

Україна (U-19): Кучерук, Бондар, Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 74), Супряга (Кулаков, 90 + 5), Хахлєв, Дришлюк, Кащук, Снурніцін.

Румунія (U-19): Влад, Харуц, Нечуй, Скречу, Дулка, Драгомир, Моруцан, Сінтян (Молдовану, 72), Мецан (Міковскі, 63), Белуце, Лазер (Мерло, 88).

Вилучення: Моруцан (77), Нечуй (90 + 5).

Додамо, що сьогодні збірній України U-17 зараховано технічну поразку за недбалість ФФУ, команда не їде на Євро-2018.

Нагадаємо, що сьогодні збірна України обіграла Японію (2: 1) – учасника майбутнього ЧС-2018.