Збірна України в серії пенальті програла Сенегалу на юнацькому ЧС

10 червня 2015, 13:13
Україна не змогла пробитися до чвертьфіналу юнацького чемпіонату світу в Новій Зеландії

Команда Олександра Петракова у серії пенальті. Фото ФФУ

Збірна України в матчі 1/8 фіналу юнацького чемпіонату світу (гравці до 20 років) в Новій Зеландії поступилася команді Сенегалу. В основний і додатковий час матчу – нічия 1:1, по пенальті – 3:1 на користь сенегальців.

Команда Олександра Петракова першою відкрила рахунок:на 70-й хвилині відзначився Артем Бесєдін. Сенегальці зрівняли рахунок на 83-й хвилині зусиллями Сіді Сарра і перевели гру в додатковий час, яке не виявило переможця.

У серії пенальті наші футболісти не забили два перших удари (Чумак і Харатін), а сенегальці впевнено повели 2:0. Змінити що-небудь після такого старту серії 11-метрових навряд чи можливо. Підсумок – 3:1 на користь сенегальській збірної.

Нагадаємо, що збірна України вийшла до плей-офф з першого місця в групі А.