Збірна України стартувала з перемоги на чемпіонаті Європи серед 19-річних

17 липня 2018, 22:32
Українці в більшості переграли французьку команду

Фото ФФУ

Збірна України серед 19-річних з перемоги стартувала у фінальній частині чемпіонату Європи 2018 року. У стартовому матчі на турнірі підопічні Олександра Петракова обіграли збірну Франції U-19. Георгій Цітаішвілі вивів нашу команду вперед на початку першого тайму, але французи ще до перерви зрівняли рахунок.

У середині другої половини гри французи залишилися в меншості – пряму червону картку заробив захисник Маланг Сарр. З чисельною перевагою українці зуміли дотиснути суперника і вирвати перемогу завдяки голу Сергія Булеци на 86-хвилині.

Франція U-19 – Україна U-19 – 1: 2

Голи: Гітан (23) – Цітаішвілі (13), Булеца (86)
Вилучення: Сарр (64)

Нагадаємо, що напередодні чемпіонат світу виграла збірна Франції, яка обіграла у фіналі Хорватію (4: 2). Для Франції це друга перемога в історії. Вперше французи стали чемпіонами світу в 1998 році. Хорватія вперше в історії грала в фіналі світової першості.

Додамо, збірна України залишилася без основного воротаря Андрія Луніна. Новоспечений гравець мадридського "Реала" залишився в розташуванні клубу з дозволу тренерського штабу національної команди.

Попереду у наших футболістів протистояння з командою Англії, цей поєдинок відбудеться 20 липня. А 23-го числа українці поміряються силами з Туреччиною. В очному поєдинку Англія обіграла Туреччину – 3: 2.