Збірна України розгромила Болгарію з різницею в 50 м'ячів

15 листопада 2017, 20:56
Наші баскетболістки виграли відбірковий матч Євробаскету-2019

Перемогли вдома. фото ФБУ

Жіноча збірна України з баскетболу виграла другий матч у відбірковому турнірі чемпіонату Європи 2019 року. Сьогодні в Києві наші баскетболістки розгромили команду Болгарії.

Україна – Болгарія – 94:44 (23:16, 29: 9, 23: 6, 19:13)

Найрезультативнішою в нашій команді стала капітан Аліна Ягупова, яка одна набрала майже стільки ж очок, скільки вся болгарська команда – 41.

Раніше в першому поєдинку відбору збірна України обіграла команду Голландії у гостях.

Наступний матч збірна України проведе проти Іспанії на домашній арені в Палаці Спорту 10 лютого.

Нагадаємо, що перед стартом у відборі ми робили репортаж з тренування жіночої збірної України.

"Часу, щоб зігратися, дуже мало, але будемо намагатися напрацьовувати, що є. А комбінації в нападі повністю всі нові. Тренер чітко усвідомлює, чого хоче, і ми повинні виконувати його установки", – розповідала про збори Ягупова.

До речі, на останньому чемпіонаті Європи збірна України дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася команді Словенії.