Збірна України програла Португалії на Євро-2018 з футзалу

4 лютого 2018, 21:00
Українська команда вийшла в чвертьфінал з другого місця

Разуванов забиває. фото Getty

Сьогодні збірна України провела свій другий матч на чемпіонаті Європи з футзалу. У боротьбі за перше місце в групі українці поступилися збірній Португалії – 3: 5.

Після провалу в першому таймі, наша команда закрутила інтригу в другій половині гри, скоротивши рахунок до мінімуму. Але пропущені три голи за три хвилини поховали шанси на загальний успіх.

Україна – Португалія – 3: 5

Голи: Разуванов (28), Королишин (32), Шотурма (40) – Коельо (3), Бріту (13), Карі (34), Нілсон (36), Рікардіньо (37)

Нагадаємо, що в першому турі групового етапу чемпіонату Європи збірна України ледве обіграла Румунію, забивши переможний гол за 19 секунд до фінального свистка.

Таким чином, збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2018 з другого місця. На стадії плей-офф нашим суперником стане або збірна Азербайджану, або збірна Іспанії. Ці команди проведуть між собою поєдинок сьогодні ввечері. Щоб посісти перше місце в групі, азербайджанців влаштує і нічия.

Чвертьфінал за участю збірної України відбудеться 6 лютого.