Збірна України отримала третього суперника на Євро-2020

12 листопада 2020, 21:10
Команда Північної Македонії вперше зіграє у фінальному турнірі завдяки Пандєву

/ Фото: Reuters

У четвер проходять чотири останні матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи. Нагадаємо, він повинен був відбутися цього року, але був перенесений на 2021-й через пандемію коронавірусу. Сьогодні визначився останній суперник збірної України на груповому етапі. Ним стала команда Північної Македонії, яка в Тбілісі змогла вирвати перемогу у Грузії з рахунком 1:0.

Читайте розклад, трансляції і результати плей-оф чемпіонату Європи.

Букмекерські контори віддавали перевагу господарям. Власне, поєдинок виявився непростим, суперники грали на результат. Після стартових 45 хвилин на табло світилися нулі, хоча ближче до успіху все ж були грузини. Дивіться найкращі моменти першої половини.

У підсумку все вирішив один-єдиний момент. Героєм став македонський ветеран Горан Пандев. 37- річний форвард італійської "Дженоа" на 56-й хвилині переграв у ближньому бою грузинського воротаря Георгія Лорію.

Як після цього збірна Грузії не намагалася, але відігратися не змогла. У підсумку команда Північної Македонії вперше в історії пробилася до фінальної частини чемпіонату Європи. Раніше нашими суперниками стали збірні Нідерландів та Австрії.

Інші три матчі розпочнуться о 21:45 за київським часом.