Збірна України з пляжного футболу сенсаційно розгромила Іспанію

9 серпня 2015, 15:55
Українці вийшли в Суперфінал Euro Beach Soccer League 2015, який пройде в Естонії

Фото ФФУ

Збірна України з пляжного футболу здобула одну з найгучніших перемог у своїй історії, каменя на камені не залишивши від команди Іспанії , яка входить до числа грандів цього виду спорту.

Перемігши в стартовому матчі Euro Beach Soccer League 2015 збірну Угорщини з рахунком 5: 4, "синьо-жовті " зробили великий крок до потрапляння в Суперфінал європейської ліги з пляжного футболу, який, нагадаємо , з 20 по 25 серпня буде приймати Естонія. Для виходу з групи могло б вистачити і цієї перемоги (за умови, що угорці залишок своїх матчів програли б ), але підопічні Євгена Варениці не стали випробовувати долю і більш ніж ефектно забезпечили собі потрапляння у вісімку кращих збірних континенту.

Матч з Іспанією, яка вважається одним із грандів не тільки європейського , а й світового пляжного футболу, розпочався для нашої команди невдало – вже на першій хвилині відзначився кращий бомбардир піренейців Льоренц Гомес. Але це був один з небагатьох моментів зі знаком " плюс" для Льоренца і його партнерів.

Ще в першому таймі Українці спантеличили своїх суперників , вигравши його з рахунком 4 : 2. А після першої перерви вони тільки нарощували обороти і в підсумку за 22 хвилини гри довели рахунок до непристойного – 9: 3. На останню 12 -хвилинку наші гравці вже виходили кілька розслабленими , але, тим не менш, дозволили іспанцям хіба що відіграти один м'яч.

Підводячи підсумки цієї зустрічі можна не відзначити, що Фортуна в цей день була на боці збірної України . Майже 75 % ударів " синьо-жовтих" у створ воріт виявилися результативними , тоді як іспанці чотири рази влучали в каркас воріт. Разом з тим, ця перемога , безсумнівно, залишиться однією з найгучніших в історії збірної України з пляжного футболу.

Іспанія – Україна – 4: 9

Голи : Льоренц (1 , 11, 15), Ернандес ( 27) – Зборовський ( 7, 10), Войтенко (10), Пачев ( 12, 22 ) , Корнійчук (13, 18), Войток ( 19), А. Борсук (21)