Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною

10 листопада 2017, 22:03
Товариський матч у Львові завершився перемогою команди Андрія Шевченка з рахунком 2: 1

Євген Коноплянка забив переможний гол. Фото: кадр з трансляції

Збірна України з футболу провела перший матч після невдалої спроби кваліфікуватися на чемпіонат світу 2018 року. У товариському матчі у Львові в п'ятницю команда Андрія Шевченка здобула вольову перемогу над збірною Словаччини – головним невдахою європейського відбору на ЧС-2018. Словаки, нагадаємо, стали найгіршою другою командою і не потрапили в стикові поєдинки.

Наш сайт проводив онлайн матчу Україна – Словаччина.

Гості першими відкрили рахунок: на 10-й хвилині після помилки Андрія П’ятова, який відбив м'яч прямо перед собою, Лукаш Штетина вдало зіграв на добиванні.

У кінцівці першого тайму рахунок зрівняв Андрій Ярмоленко, який точно пробив в дальній кут після пасу від "нового українця" Марлоса, для якого ця передача стала першою результативною в національній команді.

Переможний гол у другому таймі забив Євген Коноплянка, який пройшов по лівому флангу, увірвався в штрафний майданчик і пробив у дальній кут – м'яч від рук голкіпера словацької збірної влетів у ворота.

До фінального свистка рахунок не змінився – 2: 1.

Нагадаємо, що матч Україна – Словаччина стане першим поєдинком на "Арені Львів" після дискваліфікації. У 2013 році ФІФА заборонила на п'ять років "Арені Львів" приймати матчі під своєю егідою через поведінку вболівальників.