Збірна України мінімально поступилася Іспанії

27 березня 2015, 23:43
Іспанці багато атакували і перемогли 1:0, але моменти були і у нашої збірної

Іспанія - Україна 1:0. Фото AFP

У матчі п'ятого туру групового етапу відбору на Євро-2016 збірна України мінімально поступилася команді Іспанії. Поєдинок у Севільї завершився з рахунком 1:0 на користь команди Вісенте дель Боске.
Єдиний гол на 28-й хвилині забив Альваро Мората: отримавши м'яч на лінії штрафного, він увійшов туди і, падаючи, перекинув Андрія П'ятова.

Іспанці набагато частіше володіли м'ячем, атакували весь матч. Наприкінці першого тайму ворота збірної України від гола врятувала поперечина. Моменти біля наших футболістів виникали після стандартів у виконанні Руслана Ротаня, але забити гол українці не змогли і закономірно програли.

"Старалися, боролися, буцалися, були моменти, але цього мало проти іспанців. Багато запитань щодо тактики. Дякуємо за самовіддачу, хлопці!", – прокоментував гру екс-гравець збірної Євген Левченко.

"Браво, Україна! Шкода, що такий результат, але абсолютно не соромно!", – сказав після матчу колишній півзахисник збірної України Максим Калініченко.