Збірна України не змогла стримати Швейцарію на піску

4 вересня 2020, 21:53
У Суперфіналі Євроліги з пляжного футболу "синьо-жовті" поки четверті

/ Фото: НОК України

У другому матчі Суперфіналу Євроліги-2020 збірна України з пляжного футболу поступилася Швейцарії. Після перемоги в стартовому двобої по пенальті над Німеччиноюпідопічні Миколи Костенка не втримали восьму команду світового рейтингу – 2:4.

Події в матчі розгорталися дуже стрімко. Вже до 8-ї хвилини команди обмінялися голами. Рахунок відкрив Глен Ходель, але за дві хвилини Олег Зборовський відновив рівновагу. З таким рахунком і завершився перший період. А ось у другому сильнішими були "червоні хрести". Протягом однієї хвилини Деян Станкович оформив дубль. Спочатку він відзначився зі штрафного, а потім реалізував пенальті.

На початку третьої 12-хвилинки Олег Зборовський відзначився вдруге у цьому поєдинку, точно виконавши пенальті, і повернув надію "синьо-жовтим". Але більше українська команда відзначитися не змогла. А ось Деян Станкович на 35-й хвилині оформив хет-трик і поставив крапку в матчі – 4:2 на користь Швейцарії.

Євроліга-2020. Суперфінал. 3 тур
Україна – Швейцарія – 2:4
Голи:
Зборовський (8, 28) – Ходель (6), Станкович (16, 17, 35).
Україна: Гладченко, Макєєв, Зборівський, Щерица, Пашка, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.
Швейцарія: Монод, Штейнеманн, Спакка, Станкович, Отт, Тьяго, Вюест, Остген, Ходель, Ванджі.

В іншому матчі сьогоднішнього дня Суперфіналу Євроліги Франція здолала Німеччину з рахунком 5:4. Швейцарія очолює турнірну таблицю з 6 очками, а Україна зараз четверта з 1 балом.