Збірна США виграла жіночий чемпіонат світу

6 липня 2015, 13:10
У матчі за третє місце Англія обіграла Німеччину

Фото AFP

Жіноча збірна США з футболу перемогла на чемпіонаті світу в Канаді, розгромивши у фіналі збірну Японії з рахунком 5:2. Поєдинок обслуговувала українська бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль.

Нагадаємо, що Америка вийшла у фінал здолавши Німеччину, а Японія на останніх секундах доданого часу пройшла команду Англії завдяки автоголу.

У цьому матчі японкам не пощастило, адже вже на 5-й хвилині вони програвали 2:0, а на 16-й – 4:0. За цей час хет-триком відзначився нападник Штатів Кайрі Ллойд.

Ще в першому таймі наставник японок провів дві заміни, що до старту другого тайму вилилося в те, що азіатська команда скоротила рахунок до 4:2. Але інтрига тривала трохи більше 10-ти хвилин, коли США знову відзначилися голом і зняли всі питання про переможця у матчі.

Зазначимо, що в матчі за третє місце Англія обіграла Німеччину з рахунком 1:0. США стала першою жіночою збірною, яка тричі перемагала на чемпіонатах світу.