Збірна США в шостий раз в історії виграла Золотий кубок КОНКАКАФ

27 липня 2017, 12:37
Перемогу США приніс точний удар Джордана Морріса на 88-ій хвилині фіналу проти Ямайки

Фото AFP

Збірна США стала переможцем Золотого кубка КОНКАКАФ, обігравши у вирішальному матчі команду Ямайки. Фінальна зустріч турніру відбулася на стадіоні "Левайс" в Санта-Кларі (Каліфорнія, США) і завершилася з рахунком 2:1 на користь американців.

На 45-ій хвилині Жози Алтідор вивів США вперед. На початку другого тайму захисник збірної Ямайки Джі-Вон Уотсон зрівняв рахунок. Перемогу США приніс точний удар Джордана Морріса на 88-ій хвилині.

Збірна США виграла Золотий кубок КОНКАКАФ в шостий раз в історії. Рекордсменом за кількістю перемог є Мексика – 10 разів. Ямайка вдруге поспіль програла у фіналі турніру. У вирішальному матчі в 2015 році ямайці поступилися Мексиці (1:3).

Нагадаємо, що минулий переможець турніру Мексика брала участь в Кубку Конфедерацій-2017, де посіла четверте місце. Уже після завершення турніру головний тренер команди був дискваліфікований на шість матчів.

Переможцем Кубка Конфедерацій-2017, нагадаємо, стала команда Німеччини.

США – Ямайка – 2:1

Голи: Алтідор, 45 – 1:0, Уотсон, 50 – 1:1, Морріс, 88 – 2:1.

США: Ховард, Безлер, Гонсалес, Вільяфанья, Акоста (Демпсі, 55), Зусі, Нагбе (Маккарті, 90), Бредлі, Арріола (Зардес, 76), Алтідор, Морріс.

Ямайка: Блейк (Міллер, 23), Річі (Ламберт, 87), Тейлор, Лауе, Фішер, Лоуренс, Пауелл, Уотсон, Вільямс, Меттокс (Бюрк, 90), Гордон.