Збірна Швеції завершила груповий етап Олімпіади без поразок

18 лютого 2018, 18:49
Шведські хокеїсти перемогли команду Фінляндії і вийшла в чвертьфінал

Хокеїсти збірної Швеції обіграли команду Фінляндії

Хокеїсти збірної Швеції обіграли команду Фінляндії в матчі заключного туру групового етапу на Олімпійських іграх і безпосередньо вийшли в чвертьфінал .

Зустріч групи C , що відбулася в неділю в Каннин , завершилася з рахунком 3 : 1 ( 1 : 0 , 0 : 1 , 2 : 0 ) на користь шведів . У складі переможців шайби закинули Антон Ландер ( 15 – а хвилина ) , Патрік Закріссон ( 49 ) і Оскар Меллер ( 60 , в порожні ворота ) . Автором голу у фінів став Йонас Кемппайнен ( 22 ) .

Збірна Швеції , яка виграла всі три матчі в групі , з 9 очками посіла перше місце в квартеті і вийшла в чвертьфінал , де 21 лютого зіграє з переможцем матчу між командами Швейцарії та Німеччини . Збірна Фінляндії , з 6 очками стала другою в групі , в 1/8 фіналу 20 лютого зустрінеться з командою Південної Кореї . Переможець цієї пари виходить до чвертьфіналу на канадців .

Раніше сьогодні канадські хокеїсти розгромили господарів Олімпіади збірну Північної Кореї і вийшли в чвертьфінал.

C 14 по 25 лютого на Олімпіаді проходить чоловічий хокейний турнір. Зірки українського хокею кожен день коментують для нас зіграні поєдинки і дають прогнози на матчі наступного дня.

Зазначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступний на нашому сайті . Вибравши перетин дня і виду спорту , клікніть і отримаєте час початку подій .