Збірна Росії здобула вольову перемогу над Латвією на ЧС-2019

18 травня 2019, 16:19
Латвійські хокеїсти провалили другий період, пропустивши три шайби

/ Фото: AFP

Сьогодні у п'ятому турі групового етапу чемпіонату світу з хокею збірна Росії здобула вольову перемогу над Латвією – 3: 1. Перші період виграли латвійські хокеїсти. Вони спочатку реалізували більшість, а потім самі п'ять хвилин оборонялися в меншості. У другому періоді росіяни підвищили темп і швидко закинули три шайби. Що і принесло їм перемогу.

Латвія – Росія – 1:3 (1:0, 0:3, 0:0)

1: 0 – 10.28 Оскарс Цибульскіс (Індрашіс)
1: 1 – 20.27 Орлов (Плотніков, Ковальчук)
1: 2 – 23.50 Гусєв (Кучеров, Дадонов)
1: 3 – 32.40 Кучеров (Анісімов)

Перший період підопічні Іллі Воробйова програли, пропустивши гол в меншості від Оскарса Цибульскіса. На старті другого періоду збірна Росії зуміла зрівняти рахунок і вийти вперед завдяки закинутим шайбам Дмитра Орлова та Микити Гусєва. На 33-й хвилині Микита Кучеров зміцнив перевагу росіян, встановивши остаточний рахунок.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу збірна Росії добре себе показала не тільки на льоду, але і в ресторані. Після матчу з Чехією російські хокеїсти випили 160 келихів пива.

ЧС-2019 проходить у Братиславі та Кошице з 10 по 26 травня. В Кошице грають команди з групи А (Канада, США, Фінляндія, Німеччина, Словаччина, Данія, Франція і Велика Британія). У Братиславі грають команди групи В (Швеція, Росія, Чехія, Швейцарія, Норвегія, Латвія, Австрія та Італія).

Збірна Канади є найбільш титулованою в світі. "Кленові листки" 26 разів вигравали чемпіонати світу. Рік тому канадці зайняли четверте місце, програвши в матчі за "бронзу" американцям. А чемпіоном світу-2018 стала збірна Швеції, яка обіграла по буллітах Швейцарію.