Збірна Польщі вперше програла африканцям на чемпіонаті світу

19 червня 2018, 20:20
У першому турі ЧС-2018 поляків обіграла команда Сенегалу

Ньянг забиває другий гол. фото AFP

Сьогодні останніми на мундіалі в бій вступили збірні Польщі та Сенегалу. Раніше поляки ще ніколи не програвали африканцям на чемпіонатах світу, але все рано чи пізно закінчується. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Польща – Сенегал.

Перший тайм матчу був мізерним на моменти. Команди обмежувалися в основному прострілами та навісами. Хіба що можна згадати удар Зелінські головою в "молоко", та Левандовскі колупнув м'яч у бік воріт. А ось сенегальцям вдалося з мінімуму вичавити максимум. Швидку контратаку організував Ньянг. Він відірвався від суперника і віддав пас Мане, той побачив вільного недалеко від штрафного Гейє і відпасував партнеру. А Гейє недовго думаючи пробив по воротах і м'яч від ноги Ціонека, змінивши напрямок, влетів у сітку.

Друга половина гри вийшла більш насиченою на події. Вже на 51-й хвилині Левандовскі міг зрівняти рахунок, але його прицільний удар зі штрафного потягнув воротар.

Потім Піщек з хорошої позиції не влучив у ворота.

І тут спрацювало футбольне правило. Крихов'як з чужої половини поля вирішив віддати навісний пас назад, його партнер не побачив, що за спиною Ньянг. Щенсни, який вибіг за штрафну, не встиг випередити сенегальця, Ньянг прокинув повз голкіпера м'яч і забив у порожні ворота.

Поляків вистачило на гол престижу. В кінці зустрічі після подачі з кутового головою відправив м'яч у кут Крихов'як.

Намагалася "Кадра" організувати фінальний штурм, але занадто багато втрат м'яча завадили полякам хоча б затиснути суперника у штрафному.

Польща – Сенегал – 1: 2

Гол: Крихов'як (86) – Ціонек (37, авт), Ньянг (60)

Нагадаємо, що один матч у групі Н вже сьогодні завершився. Збірна Японії сенсаційно обіграла Колумбію – 2: 1.