Збірна Перу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з футболу

26 червня 2018, 18:59
Перуанці і австралійці зіграли останній матч на мундіалі

Останній матч для команд на ЧС-2018

Збірні Австралії та Перу завершили свій виступ на чемпіонаті світу 2018 року. До початку зустрічі австралійці зберігали математичні шанси на вихід в плей-офф, а ось Перу нічого не потрібно було. Однак південноамериканці грюкнули дверима і здобули першу перемогу на турнірі. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Австралія – Перу .

Австралійці дуже активно почали зустріч завалюючи штрафну суперника подачами. Перуанці сподівалися на контратаки, що швидко принесло свої плоди.

На 18-й хвилині пройшла передача з центру поля на Герреро, той у штрафному обіграв захисника і перевів м'яч на інший фланг, де Каррільо в дотик пробив точно в дальній кут.

До перерви у австралійців був шанс відігратися, коли Рогіч розкидав кількох захисників, увійшов в штрафну і пробив низом. Гальесе вдалося ногами відбити м'яч.

У другому таймі знову активнішими були австралійці, а забили перуанці.

На 50-й хвилині Куева прострілював у штрафну, м'яч від ноги суперника зрикошетив на Герреро, який з розвороту пробив у дальній кут.

Австралійці могли відіграти один гол у наступній атаці, проте Гальесе в красивому стрибку впорався з ударом Йедінака.

Перемога Перу – 2: 0, яка залишила обидві команди за бортом мундіалю. В іншому матчі цієї групи  Франція і Данія зіграли в першу на цьому чемпіонаті нульову нічию і вийшли в 1/8 фіналу.

Франція зберегла за собою перше місце в групі і в 1/8 фіналу зіграє з другою командою групи D. Майбутній суперник французів визначиться сьогодні ввечері. На вихід з групи претендують Нігерія, Ісландія і Аргентина, а Хорватія вже завоювала путівку в плей-офф, але спробує утримати першу сходинку. Онлайн Хорватія – Ісландія доступний на нашому сайті.

Також ми проведемо онлайн Нігерія – Аргентина у вигляді текстової трансляції. Початок поєдинків – о 21:00.