Збірна Панами сфотографувалася з банером "КОНКАКАФ – злодії"

23 липня 2015, 16:01
Футболісти були розчаровані видаленням і двома пенальті в матчі з Мексикою

Футболісти Панами після поразки від Мексики

Збірна Панами звинуватила Конфедерацію Центральної Америки і країн Карибського басейну (КОНКАКАФ) в упередженому суддівстві після поразки в півфіналі Золотого кубка КОНКАКАФ від збірної Мексики – 1:2.

Починаючи з 25-ї хвилини панамська команда виступала в меншості, але, незважаючи на це, змогла вийти вперед. Відігратися мексиканцям вдалося лише наприкінці зустрічі. На 89-й хвилині у ворота Панами був призначений пенальті, після чого на полі почалася бійка між футболістами. 10 хвилин потому півзахисник Андрес Гуардадо нарешті отримав можливість пробити з 11-метрової позначки і був точний. У додатковий час Мексика заробила ще один пенальті, який також реалізував Гуардадо.

Після матчу гравці збірної Панами зробили спільне фото з банером, на якому написано: "КОНКАКАФ – злодії".

Другий півфінал виграла Ямайка, обігравши США – 2:1.