Збірна ОАЕ вийшла в півфінал Кубка Азії

23 січня 2015, 15:00
Команда ОАЕ по пенальті обіграла японців у чвертьфіналі Кубка Азії з футболу

Футболісти збірної ОАЕ в серії післяматчевих пенальті домоглися перемоги над командою Японії в чвертьфіналі Кубка Азії, який проходить в Австралії, і вийшли в півфінал турніру.

Основний час зустрічі, що відбулася в п'ятницю в Сіднеї, завершилося з рахунком 1:1. На гол Алі Мабхута на 7-й хвилині японці відповіли точним ударом Гаку Сібасакі на 81-й хвилині. У додатковий час рахунок не змінився, а в серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися футболісти збірної ОАЕ – 5:4. Вирішальним моментом став удар півзахисника дортмундської "Боруссії" і команди Японії Сіндзі Кагави: він бив шостим і потрапив в штангу.

Японці, чинні переможці Кубка Азії, припинили виступ на турнірі.

У півфіналі 27 січня збірна ОАЕ зіграє з господарями турніру командою Австралії. У другому півфінальному матчі днем раніше зустрінуться збірні Південної Кореї та Іраку.