Збірна Ісландії програла норвежцям товариський матч

1 червня 2016, 23:06
Ісландці готуються виступити на Євро-2016

Норвежці обіграли учасника Євро-2016. Фото AFP

Збірна Норвегії в товариському матчі в Осло приймала команду Ісландії. Зустріч закінчилася перемогою господарів з рахунком – 3:2.

Норвежці вийшли вперед на першій хвилині зустрічі після точного удару Стефана Йохансена. Ісландці відігралися до перерви завдяки точному удару Сверріра Інгасона на 36-й хвилині, але вже через п'ять хвилин гол Поль-Андре Хелланна повернув перевагу господарям. У другій половині зустрічі суперники обмінялися забитими м'ячами. На 67-й хвилині за Норвегію відзначився Олександр Сорлот, а в складі гостей забитий м'яч на 81-й хвилині з пенальті записав на свій рахунок Гілфі Тор Сігурдссон.

Нагадаємо, що збірна Ісландії зіграє на Євро-2016. Її суперниками будуть Португалія, Австрія та Угорщина.