Збірна Німеччини не змогла обіграти Сербію у товариському матчі

21 березня 2019, 00:10
Пропустивши гол у першому таймі, команда Йоахіма Лева змогла відновити рівновагу в другому

/ Фото: AFP

Збірні Німеччини та Сербії зіграли внічию у товариському матчі, який відбувся у середу в "Вольфсбурзі". Лука Йович на початку зустрічі вивів сербів вперед, а Леон Горецка у другому таймі зрівняв рахунок. На доданих хвилинах зустрічі червону картку отримав центрфорвард сербської збірної Мілан Павков, який проводив свій перший поєдинок у футболці національної збірної.

Незважаючи на нічийний рахунок, статистично перевага господарів поля було істотною. Так, кількість ударів у площину воріт – 10:1, володіння м'ячем – 61 відсоток у Німеччини проти 39 відсотків у Сербії, кутові – 7:4.