Збірна Франції ледь не програла американцям в товариському матчі

10 червня 2018, 00:11
Спас триколірних від поразки Кіліан Мбаппе

Мбаппе врятував Францію. Фото AFP

У суботу , 9 червня, в Ліоні відбувся товариський матч між збірними Франції та США . Французи активно готуються до чемпіонату світу , а ось американці не пробилися на мундіаль .

Збірна США першою відкрила рахунок , на 44 -й хвилині відзначився Джуліан Грін . Французам вдалося піти від поразки лише під завісу поєдинку . На 78 -й хвилині Кіліан Мбаппе приніс триколірним нічию в матчі – 1 : 1 .

На груповому етапі ЧС -2018 команда Франції зіграє зі збірними Австралії (16 червня , Казань ) , Перу (21 червня , Єкатеринбург ) і Данії (26 червня , Москва).

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналуТурнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 – статистика виступів на чемпіонатах світу , знакові матчі , інформація про тренера і інше .