Збірна Данії обіграла Мексику в товариському матчі

9 червня 2018, 23:14
Обидві збірні готуються до чемпіонату світу-2018

Боротьба за верховий м'яч. Фото AFP

Національні команди Данії та Мексики провели товариський матч в рамках підготовки до майбутнього чемпіонату світу. Зустріч відбулася в Брондбю на однойменному стадіоні і завершилася перемогою Данії з рахунком – 2: 0.

Автором першого гола став нападник Юссуф Поульсен, який відзначився на 71-й хвилині після передачі півзахисника Крістіана Еріксена. Через три хвилини м'яч забив вже Еріксен. У ролі асистента виступив захисник Хенрік Далсгор.

На груповому етапі світової першості збірна Данії зіграє з командами Франції, Австралії та Перу. А Мексика зустрінеться з Німеччиною, Швецією і Південною Кореєю
.

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналуТурнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 – статистика виступів на чемпіонатах світу , знакові матчі , інформація про тренера і інше .