Збірна Австралії в додатковий час виграла Кубок Азії

31 січня 2015, 13:30
У фіналі австралійці обіграли команду Кореї

Троізі забиває переможний гол. Фото AFP&l

На Зеленому континенті завершився Кубок Азії з футболу . Справа в тому, що з 2006 року австралійці змінили конфедерацію і виступають не в Океанії, а в Азії.

У фіналі зійшлися господарі турніру збірна Австралії та команда Південної Кореї. У кінцівці першого тайму астралійци відкрили рахунок, на 45 -й хвилині відзначився Массімо Луонго . Рахунок тримався до компенсованого часу другого тайму. І коли вже австралійці думали , як святкувати перемогу , Корея зрівняла рахунок . Після пасу у штрафну, Сон Хун Мін продавив захисника і пробив повз голкіпера.

Перемогу Австралія вирвала в компенсований час до першого додаткового тайму. Після боротьби на фланзі , захисники корейців підняли руки сигналізуючи порушення правил , але рефері промовчав , пішов простріл і голкіпер корейців відбив м'яч прямо на ногу Джеймсу Троізі , який вразив порожні ворота.

Перемога Австралії – 2 : 1! Команда вперше виграла Кубок Азії , в 2011 австралійці у фіналі в додатковий час програли Японії.