Сантиметр має значення! Українки взяли ще дві бронзи на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

3 березня 2019, 22:29
Марина Бех-Романчук відзначилася в стрибках в довжину, а Ольга Ляхова – на 800-метрівці

"Бронзова" стрибунка Марина Бех-Романчук / Фото: AFP

У скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні в Глазго впало ще дві медалі. Обидві – бронзові.

Спершу відзначилася стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук. У четвертій спробі українка показала результат 6,84, що лише на один сантиметр менше її особистого рекорду. Як виявилося пізніше, саме цей результат дозволив Марині зійти на бронзову сходинку п'єдесталу пошани. У фінішному протоколі Бех-Романчук на 1 сантиметр перевершила німкеню Маланка Міхамбо. "Срібло" тут дісталося білорусці Анастасії Мірончик-Івановій (6,93). А "золото" з результатом 6.99 завоювала сербка Івана Шпановіч.

І слідом за Бех-Романчук у призери потрапила ще одна українка – Ольга Ляхова. У фіналі на 800-метрівці Ольга, як і в півфіналі, трималася позаду інших. Але за 300 метрів до фінішу прискорилася і вбігла на третю сходинку – 2.03,24. Перемогла тут британка Шлей оскал-Кларк (2.02,58), другою стала француженка Рене Ламот (2.03,00).