Найгрубіший матч зими в українському футболі: "Львів" узяв очко в червоній рубці з "Маріуполем"

8 грудня 2019, 16:23
Ні "Маріуполь", ні "Львів" відзначитися голами не змогли. Зате по одному гравцю з кожної команди вигнали з поля

ФК "Маріуполь" - ФК "Львів"

У чемпіонаті України з футболу відбувся найбільш грубий матч цієї зими. У межах17-го туру української Прем'єр-ліги ексучасник Ліги Європи "Маріуполь" удома розійшовся миром з аутсайдером "Львовом" 0:0 – суперники взяли по очку в поєдинку, який відзначився одразу двома вилученнями.

На 48-й хвилині захисник "Львова" Братков дістав червону картку за відверто брутальне відбирання проти Вакули в центрі поля.

Вилучення Браткова ( "Львів")

А на 64-й хвилині склади команд зрівнялися. Гравця "Маріуполя" Танковського було вилучено за гру в кістку захисникові "Львова" Люльці в чужому штрафному майданчику.