Сама рання заміна в кар'єрі Мессі: лідер "Барселони" отримав травму на п'ятій хвилині

26 вересня 2015, 18:04
Лідер "Барселони" отримав травму коліна в дебюті матчу з "Лас-Пальмасом"

<p><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Лео</span> <span class="hps">Мессі отримав</span> <span class="hps">травму.</span></span>&nbsp;Фото AFP</p>

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі був замінений на 10 -й хвилині матчу шостого туру чемпіонату Іспанії проти " Лас- Пальмаса " .

Лідер каталонців отримав пошкодження на п'ятій хвилині зустрічі: Мессі врізався в суперника в момент нанесення удару , після чого впав і тримався за коліно. Аргентинець самостійно залишив поле на деякий час, після чого повернувся , але зрозумів , що не може продовжувати грати.

Ця заміна стала самою ранньою для Мессі за його кар'єру в клубі і збірній . У загальній складності аргентинець виходив на поле в стартовому складі 521 разів.

Матч " Барселона" – " Лас- Пальмас " триває. Після першого тайму рахунок 1 : 0 , гол на 25 -й хвилині забив Луїс Суарес.