Руслан Ротань допоміг чеській "Славії" виграти матч кваліфікації Ліги чемпіонів

25 липня 2017, 21:52
"Славія" на своєму полі мінімально обіграла БАТЕ, український півзахисник відіграв 66 хвилин

"Славія" на своєму полі обіграла "БАТЕ". фото slavia.cz

Чеська "Славія" в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграла білоруський БАТЕ. Поєдинок пройшов у вівторок у Празі і завершився з рахунком 1: 0.

У складі "Славії" з перших хвилин на поле вийшов український півзахисник Руслан Ротань, який відіграв 66 хвилин, поки не був замінений.

Єдиний гол на 20-й хвилині з пенальті забив Мілан Шкода. Півзахисник БАТЕ Євген Яблонський був видалений з поля на 19-й хвилині.

Матч-відповідь у Борисові відбудеться 2 серпня.

Нагадаємо, що в середу свій матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти швейцарського "Янг Бойз" проведе київське "Динамо". Андрій Ярмоленко напередодні гри сказав, що очікує цікавого поєдинку, а переможе найсильніший. Тренер "Динамо" Олександр Хацкевич розповів про стратегію, якої дотримуватиметься його команда в матчах з "Янг Бойз": надійна гра в обороні і ефективна – в атаці.