Російський коментатор біатлону спробував з'їсти рукавицю в прямому ефірі (відео)

12 грудня 2020, 15:39
Дмитро Губернієв влаштував шоу після чергової невдачі жіночої збірної Росії

У суботу на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені відбулася естафетна гонка 4х6 км у жінок. Перемогу відсвяткували норвежки, а українська четвірка опинилася на сьомому місці, хоча по ходу гонки Юлія Джима деякий час йшла на третій позиції.

Після фінішу одіозний російський коментатор Дмитро Губернієв влаштував шоу в прямому ефірі телебачення. Напередодні він обіцяв з'їсти рукавицю, якщо його співвітчизниці не потраплять в число призерів. У підсумку – вони фінішували восьмими, солідно відставши від українок. З'їсти рукавичку у Губернієва не вийшло, та він до цього і не прагнув. Зате він показав, як вміє жувати не зовсім те, що потрібно. Не дарма кажуть, іноді краще промовчати.

Сьогодні в Тіролі проходить ще одна гонка. О 15:45 – початок чоловічого переслідування, в якому виступлять також двоє українців. У спринті Артем Прима фінішував з 30-м результатом, а Антон Дудченко – з 52-м. Нагадаємо, де й коли дивитися біатлон на етапі Кубка світу в суботу.