Російський хокеїст зламав руку арбітрові

6 січня 2016, 18:17
Капітан молодіжної збірної Росії з хокею травмував арбітра і отримав 30 хвилин штрафу

Владислав Каменєв по-хамськи повівся після штрафу

Капітан молодіжної збірної Росії з хокею Владислав Каменєв був видалений в кінці третього періоду фінального матчу чемпіонату світу проти збірної Фінляндії (3:4 ОТ), отримавши 30 хвилин дисциплінарного штрафу.

Спершу нападника видалили на 10 хвилин за суперечки з арбітром. Після чого він на емоціях двічі вдарив ключкою по борту, причому другий раз – всередині штрафного боксу. І зачепив при цьому руку помічника арбітра.

На відео чітко видна кров на руці судді. Як повідомляють ЗМІ, він отримав перелом. Саме після цього епізоду Каменєву додали ще 20 хвилин штрафу. Росіяни встигли за кілька секунд до кінця зрівняти рахунок, але програли господарям льоду в овертаймі.