Російський біатлоніст впав в боротьбі з лідерами в мас-старті

11 березня 2018, 15:27
Юліан Еберхард виграв гонку з масовим стартом на етапі Кубка світу в Контіолахті

Юліан Еберхард. Фото AFP

Австрієць Юліан Еберхард став переможцем мас – старту на 15 км в рамках етапуКубка світу з біатлону 2017/18 в Контіолахті (Фінляндія).
Еберхард з двома промахами на чотирьох вогневих рубежах пройшов дистанцію за 38 хвилин і 4,8 секунди. Другим став француз Мартен Фуркад, який відстав на 6,9 секунди. Третє місце зайняв росіянин Антон Шипулін, який впав на останньому підйомі перед фінішем і відстав від переможця на 19,3 секунди.

Цікаво, що четверте, п'яте і шосте місця зайняли німецькі біатлоністи, які фінішували з різницею в 6 секунд! Бенедикт Долль отримає "дерев'яну медаль", п'яте місце дісталося Еріку Лессеру, шосте – Арнду Пайфферу.

Українські біатлоністи в гонці участі не брали
.

Кубок світу в Контіолахті (Фінляндія). Мас-старт 15 км:

1. Джуліан Еберхард (0+0+1+1) 38:04.8
2. Мартен Фуркад (2+0+0+0) +6.9
3. Антон Шипулін (0+1+0+0) +19.3

Нагадаємо , що на Кубку світу в Контіолахті збірна України завоювала "срібло" змішаної естафети. За нашу команду виступали Анастасія Меркушина , Віта Семеренко , Артем Прима та Дмитро Підручний .