Росіяни змусили Віду відповідати за "Слава Україні!" після матчу ЧС-2018

8 липня 2018, 13:29
Футболіст збірної Хорватії прокоментував відеозапис, на якому він вимовляє "Слава Україні"

Домагой Віда. Фото AFP

Захисник збірної Хорватії Домагой Віда в коментарі російському журналісту пояснив відеозапис, зроблений після перемоги над Росією . Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " .

"Ніякої політики . Це жарт. У мене там друзі з часів київського " Динамо " , нічого іншого я на увазі не мав . Я не хочу поєднувати футбол і політику . Я люблю росіян, я люблю українців , я люблю бразильців , я люблю всіх " , – сказав Віда росіянам.

Нагадаємо , що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС -2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півуфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 . Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес .

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС -2018 . Колінда Грабар – Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу .