Росія завоювала путівку на Євро-2016, а Швеція зіграє у плей-офф

12 жовтня 2015, 20:53
У групі G завершилися матчі відбору на чемпіонат Європи

Росія їде на Євро-2016. Фото AFP

Збірна Росії в завершальному матчі відбору на Євро-2016 в групі G впевнено обіграла Чорногорію і завоювала другу путівку у фінальну частину чемпіонату Європи.

Перемогу команді Слуцького принесли голи Кузьміна (33 хвилина) і Кокоріна (37-а, з пенальті).

Нагадаємо, перше місце в групі раніше закріпила за собою Австрія, яка сьогодні наостанок розгромила Ліхтенштейн – 3: 0 (Арнаутович, 12, Янко, 54, 57). Динамівець Драгович провів на полі всі 90 хвилин.

Ще один представник групи G Швеція здолала Молдову – 2: 0 (Ібрагімович, 24, Зенгін, 47), однак цього не вистачило, щоб обійти в турнірній таблиці Росію і поборотися за звання кращої команди, що зайняла третє місце в групі.

Таким чином, Швеція зіграє в стикових матчах. Жеребкування плей-офф відбудеться 18-го жовтня. Перші пройдуть 12,13 і 14-го листопада, у відповідь – через тиждень.