Росія проти Китаю: хокейний матч перетворився на масове побоїще гравців

28 грудня 2018, 10:13
Під час поєдинку між молодіжними командами "Динамо" і "Куньлунь Ред Стар Хейлунцзян" трапилася бійка, в якій брав участь навіть воротар

"Динамо" VS "Куньлунь Ред

Гравці російського " Динамо " і китайського " Куньлунь Ред Стар Хейлунцзян " влаштували масову бійку в матчі регулярного чемпіонату Молодіжної хокейної ліги ( МХЛ ) . У другому періоді після зіткнення захисника біло – блакитних Данила Єгорова з воротарем " Куньлуня " Філіпом Красановскі почалася бійка , в якій взяв участь і голкіпер китайської команди . Інцидент стався за рахунку 1 : 1 . Після бійки російські хокеїсти закинули ще три шайби і перемогли з рахунком 4 : 1 .

" Динамо " займає 11 – е місце в Західній конференції МХЛ , маючи в активі 37 очок після 38 матчів . Китайська команда замикає турнірну таблицю , заробивши 15 очок в 44 матчах .

Нещодавно під час матчу НХЛ сталася масова бійка на лаві запаснихТоді конфлікт розгорівся після двох грубих силових прийомів з боку обох команд .

Раніше на початку 2018 року в чемпіонаті України з хокею відбулася масова бійказа участю гравців " Донбасу " і " Білого Барса " . Тоді арбітр зустрічі виписав учасникам бійки 115 хвилин штрафу .

А навесні російські хокеїсти влаштували грандіозний " махач " прямо під час матчу. Масовою бійкою завершився поєдинок 1/8 фіналу плей – офф ВХЛ " Південний Урал " – " Єрмак " .