Росія обіграла Єгипет і вийшла в 1/8 чемпіонату світу

19 червня 2018, 22:55
Господарі мундіалю стали першою командою, яка гарантувала собі вихід у плей-офф ЧС-2018

Росія - Єгипет - 3: 1. фото AFP

У другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Росії зіграла з командою Єгипту. Розклади перед матчем були такі: в разі перемоги, команда Станіслава Черчесова гарантувала собі вихід в 1/8 фіналу, тоді як єгиптянам для збереження шансів на плей-офф також потрібна була перемога. У підсумку господарі мундіалю перемогли 3: 1. Наш сайт провів онлайн-трансляцію матчу Росія – Єгипет.

У старті вийшов найдорожчий футболіст збірної Єгипту Мохамед Салах (150 мільйонів євро, всі інші гравці – 47 млн), який відновився після травми в фіналі Ліги чемпіонів. У першому таймі голів забито не було. У рівній грі росіяни створили більше моментів біля воріт суперника: 8: 5 по ударах, 4: 3 по ударах у створ воріт, при цьому гості трохи більше контролювали м'яч (51 відсоток). У Єгипту запам'ятався удар Салаха з лінії штрафного з розвороту, але м'яч пролетів поруч зі штангою. У свою чергу, росіяни мали ряд моментів і могли виходити вперед.

Другий тайм став повною протилежністю: глядачі побачили град голів! Все почалося з помилки капітана збірної Єгипту Ахмеда Фатхі, який зрізав м'яч у свої ворота. Потім протягом 15 хвилин росіяни виконали завдання, забивши ще двічі: Денис Черишев і Артем Дзюба вивели свою команду в плей-офф. Не пішов без гола і Мохамед Салах. Лідера команди гостей збили на лінії штрафного, арбітр спочатку призначив штрафний, але після перегляду повтору змінив рішення і показав на 11-метрову позначку. Салах з "точки" пробив точно під поперечину – 3: 1.

У наступному матчі збірна Росії 25 червня зіграє з Уругваєм у матчі, який може вплинути тільки на те, з якого місця вийдуть господарі в 1/8 фіналу. Збірна Єгипту в той же день зіграє з Саудівською Аравією. Розклад і результати матчів чемпіонату світу.

Збірна Росії вийшла в плей-офф чемпіонату світу вперше в своїй історії.