Роналду залишає Лігу чемпіонів слідом за Мессі

16 березня 2022, 00:12
Манчестер Юнайтед поступився вдома Атлетіко та завершив свій шлях у головному турнірі Європи

Грізманн залишає Роналду без Ліги чемпіонів / Фото: Getty Images

Сьогодні відбулися два поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У центральній зустрічі дня Манчестер Юнайтед приймав мадридський Атлетіко.

Саме команда Ральфа Рангніка бачилася фаворитом дуелі. У першому матчі команд в Іспанії було зафіксовано нічийний рахунок 1:1. На ранній гол Феліша влучним ударом відповів Еланга.

Юнайтед захопив ініціативу у звітному поєдинку, однак перший тайм залишився за гостями. Спочатку Феліш відзначився голом із офсайду. А перед перервою рахунок відкрив Лоді, який замкнув подачу від Грізманна.

Англійці спробували вирівняти рахунок та звести гру до овертайму. Однак із небезпечних моментів можна згадати хіба що не найнебезпечніші удари від Еланги, Санчо та Варана. Атлетіко втримав необхідний рахунок.

Таким чином, підопічні Сімеоне приєднуються до Ліверпуля, Баварії, Реалу та Манчестер Сіті у чвертьфіналі ЛЧ. А МЮ залишається боротися у АПЛ за право грати у головному турнірі Європи.

Манчестер Юнайтед – Атлет іко 0:1